Vārtu izvēle un uzstādīšana ir nopietns uzdevums ikvienam īpašuma saimniekam, jo tas ir gan finansiāli apjomīgs pirkums, gan lēmums ilgam laikam, jo vārtiem taču vajadzētu kalpot 10 un pat vairāk gadus. Tāpēc loģiski, ka pirms šāda soļa nedaudz ir apjukums, ir grūti izvēlēties, kura ražotāja un kāda produkta virzienā skatīties. Protams, loģiski, ka arī tiek salīdzinātas izmaksas, pētīta kvalitāte, meklētas atsauksmes. 

Ja arī jūs esat nonākuši tajā dzīves brīdī, kad vajadzīgi teritorijas, garāžas vai kādi citi vārti, tad varam jums atvieglot meklējumus, iesakot vienu no labākajiem vārtu ražotājiem Latvijā, kam klienti uzticas jau vairākas desmitgades. Tas ir vārtu ražotājs “Ripo-Baltic”, kas piedāvā augstas kvalitātes dažāda veida vārtus par konkurētspējīgām cenām. 

  • Teritoriju vārti

Viens no “Ripo-Baltic” piedāvātajiem vārtu veidiem ir teritoriju vārti gan privātmājām, gan industriāliem objektiem, gan citām teritorijām. Teritoriju vārti ir labākais risinājums, kā noslēgt teritoriju, iegūt lielāku drošību un privātumu, kā arī uzlabot īpašuma kopējo estētiku. Teritoriju vārti gādā ne tikai par paša īpašuma, kustamās un nekustamās mantas drošību, bet arī palielina drošību mājdzīvniekiem un bērniem, jo viņi nejauši nevar izskriet uz ielas un viņus neapdraud nepiederošas personas.

“Ripo-Baltic” piedāvā gan bīdāmos, gan veramos teritoriju vārtus, ko iespējams pielāgot katra īpašuma specifikai un vajadzībām. Katram no šiem vārtu veidiem ir savas priekšrocības un ieguvumi. Piemēram, veramie vārti izskatās majestātiski un tos iespējams izgatavot ar īpaši greznu apdari, tie labi iekļaujas senatnīgā arhitektūrā. Bet bīdāmie vārti ir īpaši ērti nelielām teritorijām un vietām, kur nav pieejama plaša vārtu vēršanās zona. Bīdāmie vārti arī ļauj pilnībā izmantot visu vārtiem piegulošo teritoriju.

  • Garžu vārti

Tikpat svarīgi ir arī garāžu vārti, jo tie sargā vērtīgas mantas – gan automašīnu, gan dažādas saimniecības lietas, ko bieži vien glabā tieši garāžā. Izturīgi, ērti un funkcionāli garāžas vārti patiešām ir nozīmīgs ieguldījums īpašuma labiekārtošanā un drošībā, tāpēc šajā jautājumā kompromisus nevajadzētu pieļaut. “Ripo-Baltic” izmanto tikai augstākās kvalitātes materiālus un apdari, lai izgatavotu tieši jūsu garāžai piemērotus vārtus. Uzņēmums ražo paceļamos garāžu vārtus, kas ir īpaši ērti, funkcionāli un taupa vietu.

  • Industriālie vārti

Industriālie vārti, ko piedāvā “Ripo-Baltic”, ir praktisks un ērts risinājums saimnieciskām telpām. Tie uzlabos telpas siltuma noturību un tehnisko pielietojumu. “Ripo-Baltic” industriālie vārti ir izgatavoti no divām metāla loksnēm, kas pildītas ar augstākās kvalitātes putu siltinājumu. Šos vārtus var aprīkot arī ar stikla paneļiem, iegūstot papildu apgaismojumu telpās. Tāpat industriālos vārtus iespējams aprīkot ar servisa durvīm un pielāgot apdares materiālus un krāsu, kas pieskaņota ēkas kopējai arhitektūrai.

Vārtu automātika

“Ripo-Baltic” savus vārtus piedāvā aprīkot arī ar augstākās kvalitātes automātiku, kas ļauj padarīt vārtu lietošanu daudz ērtāku un funkcionālāku. Vārtu automātika jau vairs nav nekāda ekstra, bet gan ikdienišķā ērtība, kas nodrošina komfortu. Vārtu automātiku iespējams ierīkot jebkuriem vārtiem – gan veramajiem, gan bīdāmajiem, gan garāžas un industriālajiem vārtiem. Vārtu automātika tiek iegādāta no vadošajiem ražotājiem Vācijā un Itālijā. Kā arī pieejamas dažāda veida automātikas, ko izvēlēties atbilstoši plānotajai noslodzei un pielietojumam. 

Vārtu automātikas kontrolei iespējams izvēlēties dažādus vadības veidus. Vārtus var kontrolēt ar tālvadības pulti, ar kodu atslēgu, ar fotoelementu un citiem veidiem, ko var izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām.

Nomērīs, izgatavos un uzstādīs

“Ripo-Baltic” profesionālā komanda paveiks visu, kas vajadzīgs, lai jūsu īpašumā būtu jauni un kvalitatīvi vārti. Speciālisti novērtēs situāciju, ieteiks piemērotākos risinājumus, veiks mērījumus. Tālāk jau tiek saskaņoti materiāli un vēlamā apdare, lai vārti varētu tikt izgatavoti pēc individuālām vajadzībām. Speciālisti arī veiks vārtu uzstādīšanu un vajadzības gadījumā arī regulāru to mehānismu apkopi.