Komforts un drošība savā dzīves telpā un apkārtnē ir ļoti būtiski faktori, lai cilvēks justos labi, varētu gan efektīvi strādāt, gan atpūsties. Tāpēc ir tikai loģiski, ka meklējam labākos risinājumus, kā iekārtot un aprīkot gan savu mājokli, gan tās tuvāko apkārtni.

Īsumā pastāstīsim par produktiem un risinājumiem, ko piedāvā vietējais uzņēmums “Ripo-Baltic”, kurš sekmīgi iekarojis arī ārvalstu tirgus.

Vārti — teritoriju, industriālie un garāžu

Vārti ir ļoti svarīgs un stratēģisks objekts ikvienā īpašumā. Tiem ir gan praktiska, gan organizējoša, gan estētiska, gan drošības funkcija. “Ripo-Baltic” pēc klienta vēlmēm un individuāliem parametriem izgatavo dažāda veida vārtus. Tiem raksturīga augsta kvalitāte, ilgs kalpošanas laiks un ērta ekspluatācija. Uzņēmums izgatavo bīdāmos un veramos teritoriju vārtus ar un bez automātikas.

Tāpat tiek izgatavoti ļoti kvalitatīvi un funkcionāli garāžu un industriālie vārti, kas ievērojami palielina īpašuma drošību un ir ikdienā ērti lietojami. Kvalitatīvi vārti ne tikai uzlabo drošību un pilda praktiskas funkcijas, bet arī palielina īpašuma kopējo vērtību un uzlabo tā izskatu.

Saules aizsargžalūzijas

“Ripo-Baltic” ražo arī augstas kvalitātes saules aizsargžalūzijas, kas ir stiprināmas pie ēkas ārsienām, tādejādi novēršot saules staru un siltuma iekļūšanu telpās jau ēkas ārpusē. Šādas aizsargžalūzijas ir ļoti praktiskas gan dzīvojamajām mājām, gan biroju ēkām, jo palīdz efektīvi regulēt klimatu telpās bez kondicioniera palīdzības. Vasarā tās pasargā no telpu uzkaršanas, bet ziemā mazina siltuma zudumus un samazina apkures izmaksas.

Insektu sieti

Gada siltajā sezonā mūsu platuma grādos neizbēgami ir jārēķinās ar dažādiem lidojošiem kukaiņiem un insektiem, kuri brīvi pārvietojas un mīl arī iekļūt dzīvojamajās telpās. Bet mums tas rada nopietnus apgrūtinājumus, jo traucē mieru un labsajūtu. Kvalitatīvi insektu sieti ir ļoti labs risinājums, kā nodrošināt iespēju vēdināt telpas, pasargājot tās no insektu iekļūšanas. “Ripo-Baltic” produktu klāstā atradīsiet lielus un izturīgus insektu sietus, ar kuriem aprīkot savu mājokli.

Jumtu segumi un sienas apdareNesen uzņēmums ir arī sācis piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes jumta segumus un sienu apdares materiālus, kas ļaus mājai iegūt gan ilgmūžību, gan vēlamo vizuālo risinājumu. Sienu apdares materiāli pieejami gan iekšdarbiem, gan ārsienu apdarei. Tie apvieno gan praktiskumu, gan stilu, gan augstu izturību. Vairāk varat uzzināt ripo-baltic.com.