Sievietei vienmēr bijis jācīnās par savu vietu, jāpierāda sava nozīmība un vērtība, jo, gribam to mēs vai nē, šī ir vīriešu pasaule. Lai gan šķiet, ka feminisms ir triumfējis, sievietes ir vienlīdzīgas, spēcīgas un visu varošas, tomēr viņas izjūt spriedzi, jo no viņām gaida tik daudz. Sievietei jāiegūst laba izglītība, jāveido karjera, sociālā dzīve, jāaudzina bērni, jābūt labai mātei, mājsaimniecei un sievai. Visas šīs lomas dzīvo paralēli.

Lai nezaudētu pamatu zem kājām, sievietes iemācās būt un izskatīties pārliecinātas par sevi. Kas tad ir tās lietas, kas ļauj justies sievietei par sevi pārliecinātai jebkurā dzīves situācijā?

Pārliecinošs ārējais tēls, kas atbilst personībai

Pārliecība par savu ārējo tēlu veidojas ne no tā, ka ir dārgs apģērbs vai salonā veidota frizūra, bet gan no tā, ka apģērbs ir tīrs, kārtīgs, pašai patīk, piestāv un liek justies ērti. Akurāts, pārdomāts un situācijai atbilstošs ārējais tēls sievietei vienmēr liks justies ērti un pārliecinoši.

Apmierinātība ar savu ķermeni

Runājot par ārējo tēlu, nevar nekur tālu aiziet no paša ķermeņa. Sieviete, kura nav mierā ar dabas doto izskatu, kura nav iemīlējusi sevi tādu, kāda ir, bieži vien nejūtas par sevi pārliecināta. Katrai sievietei ir izvēle un iespēja savu ķermeni arī pilnveidot un uzlabot, ievērojot veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Iegūstot rezultātus, pārliecība par sevi noteikti ievērojami pieaug.

Pārliecība par savu sievišķību

Sievietes nenoliedzamā daba ir viņas sievišķība, viņas ķermenis un tā īpašais ritms. Sieviete, kurai ir sakārtota reproduktīvā veselība, kura regulāri apmeklē ginekologu, kuras seksualitāte ir relaizēta, kura jūtas mīlēta, izskatās un jūtas daudz pārliecinātāka par sevi. Pat tad, kad piemeklē tāda izplatīta kaite kā urīna nesaturēšana, ar ko biežāk sakaras tieši sievietes gan pēc dzemdībām, gan vecumā pēc 50, tas nemazina dzīves kvalitāti, jo TENA biksīšu ieliktnīši sniedz drošību ikvienā situācijā. Biksīšu ieliktnīši uzsūc noplūdušo urīnu, ļauj saglabāt svaigumu, nav pamanāmi zem apģērba.