Kamēr ar ģimeni dzīvojām īrētā dzīvoklī, par tādu objektu kā vārti vispār nedomāju. Tagad, kad tikko esam ievākušies savā privātmājā, ko beidzot varējām iegādāties ar hipotekārā kredīta palīdzību, jau ilgāku laiku darbojos ar vārtu jautājumu. Vārti jāuzstāda gan piemājas teritorijai, gan garāžai, kas tiek būvēta. Tā kā man nebija nekādas pieredzes šajā jautājumā, lai zinātu, kuru produktu izmantot, tad ievācu informāciju no dažiem kaimiņiem un arī draugiem, kruiem ir savas mājas un vārti to teritorijām. Vairāki ieteikumi bija par ražotāju Ripo-Baltic. Kad iepazinos ar piedāvājumu tuvāk, sapratu, ka tā būs laba izvēle, jo vārti, ko šis ražotājs piedāvā, ir tiešām kvalitatīvi. Un tie aprīkojami ar labu automātiku, kas man bija svarīgi.

Ripo-Baltic piedāvājumā ir vairāku viedu vārti — teritoriju, garāžu un industriālie. Vairāk var uzzināt šajā saitē: https://ripo-baltic.com/varti.

Protams, ka var jau privātmājas teritoriju arī neaprīkot ar vārtiem, bet es tomēr to izvēlējos darīt, jo redzēju tam vairākus nozīmīgus ieguvumus.

  • Paaugstinās īpašuma drošība

Ja ir vārti, tad vajadzīgs arī žogs. Un tas jau kopā veido tiešām vērā ņemamu drošības barjeru, kas aizsargā kustamo un nekustamo īpašumu no nevēlamām personām. Privātmāju apzagšana tagad ir ļoti aktuāla problēma. Tāpēc es arī plānoju vēlāk uzstādīt signalizāciju īpašuma teritorijai.

  • Uzlabojas īpašuma izskats

Privātmāja, kurai ir skaists žogs un vārti, noteikti izskatās labāk par tādu, kurai tā visa nav. Mūsu apkaimē visām mājām ir glīti žogi un vārti, tāpēc arī, lai saglabātu apkārtnes kopējo ainavisko piegājienu, zināju, ka labāk būs uzstādīt žogu un vārtus.

  • Lielāks privātums savā īpašumā

Vai jums patīk, ka katrs garāmgājējs ieskatās jūsu logā un pagalmā? Man nepatīk. Es gribu savā pagalmā justies droši un izbaudīt privātumu. Varbūt gribu sauļoties, gulēt šūpuļtīklā. Nevaru justies ērti, ja iela ir tepat balkus un viss, ko daru, citiem kā uz delnas. Tāpēc vārtu un žoga izvēle šķita loģiska.

  • Drošāk bērniem un mājdzīvniekiem

Mums ir mazi bērni un arī suns. Viņi visi ir aktīvi, skrien, kur pagadās. Tāpēc žogs un vārti ir būtisks drošības risinājums, lai garantētu, ka bērni un suns nenokļūs negadījumā uz ielas, kur ir diezgan dzīva satiksme. Ja pagalms ir atvērts, tad es nevaru droši un bez bažām palaist bērnus spēlēties.