Pavasaris jau ir durvju priekšā, bet tikpat straujiem soļiem pienāks arī vasara, tāpēc jau tagad vajadzētu domāt, kā laikus sagatavoties gada siltajiem mēnešiem, ko visi tik ļoti gaidām, jo būs atvaļinājumi, ceļojumi, pludmale, iespēja nolikt biezās drēbes tālākajā skapja stūrī. Kas tad ir galvenie aspekti, par kuriem vajadzētu sākt domāt jau tagad, lai vasara būt izdevusies?

 

  • Plāno atvaļinājumu un ceļojumus

 

Vasaras atvaļinājumu, pasākumu un festivālu plānus sāc kalt jau tagad, lai varētu izdevīgāk iegādāties biļetes, sastādīt līdzi ņemamo mantu sarakstu, ieplānot finanses vajadzīgajā apjomā. Tas mazinās stresu un palīdzēs izvairīties no nepatīkamām kļūmēm, kas varētu sabojāt ilgi gaidīto atpūtu pašā skaistākajā vasaras laikā. Ja gribat vasarā noīrēt kādu skaistu atpūtas namiņu iecienītā vietā, tad tas jādara tagad, jo, tuvojoties vasarai, brīvu vietu vairs var nebūt.

 

  • Pārskati savu vasaras garderobi

 

Ir arī laiks pārcilāt pavasara un vasaras garderobi, lai saprastu, kas patīk, kas der, kas noderēs arī šogad. Tāpat jāizdomā, kādi apģērba gabali, apavi un aksesuāri jānopērk, lai vasaras garderobe būtu pilnībā nokomplektēta. Ja būs jau skaidrs saraksts ar to, kas nepieciešams, būs vieglāk organizēt iepirkšanos un plānot finanses, izvairoties no nevēlamiem izdevumiem.

 

  • Padomā, kā sargāsies no saules

 

Vasaras lielākais prieks ir siltums un saule, kas sniedz labsajūtu. Tomēr jāpadomā arī, kā sargāsieties no saules ietekmes. Pārliecinieties, ka jums ir saules aizsargkrēms. Ja nav, varbūt jau tagad aptiekās var noķert izdevīgas atlaides. Vajadzīgas arī kvalitatīvas salesbrilles. Ja jāpērk jaunas, tad laba izvēle būs polarizētās saulesbrilles. Kāpēc? Jo polarizētās saulesbrilles labi noņem atstaroto gaismu no dažādām virsmām, tās arī mazina apžilbšanu. Polarizētās saulesbrilles arī uzlabo redzamību un kontrastu. Tās būs ļoti noderīgas ne tikai ikdienā, bet arī auto vadīšanas laikā.

 

  • Pēdējais brīdis sākt veidot savu pludmales figūru

 

Vasaras garderobē neaizstājams ir peldkostīms. Ja šobrīd nedomājat, ka esat labākajā pludmales formā, tad ir pēdējais mirklis ķerties klāt, lai tiktu galā ar ziemas laikā iegūtajiem kilogramiem. Palīdzēs sportiskās aktivitātes profesionāļu uzraudzībā vai kāda mājās lietojama vingrošanas programma.  Piedāvājums šajā jomā šobrīd ir ļoti plašs, katrs var atrast sev piemērotāko veidu, kā uzlabot fizisko formu, lai pludmales sezonu sagaidītu tieši tādā izskatā, par kādu sapņo.