zelta-ķēdītes-arī-vīriešiemVai rotaslietas ir domātas tikai sievietēm? Tirgus jau gan noteikti vairāk orientējas uz sievišķo klientu daļu, tomēr arī vajadzētu atcerēties, ka vīrieši un rotaslietas nav nekas neiespējams un nesaderīgs. Patiesībā ir daudzas rotaslietas, kas lieliski piemērotas vīriešiem — biezākas zelta ķēdītes, vīrišķīgi gredzeni, arī rokassprādzes tiek izgatvotas tādas, lai tās labi iederētos vīrieša ikdienas tēlā.

Tāpēc, ja domā, ko uzdāvināt savam mīļotajam vīrietiem, tad nevajadzētu aizmirst arī par tādu preču segmentu kā juvelierizstrādājumi. Zelta ķēdītes, piemēram, ir ļoti piemērotas dāvināšanai kādā jubilejā vai gadadienā. Tas ir gan lielisks žests, gan arī finansiāls ieguldījums, jo zelta rotaslietām vienmēr ir paliekoša vērtība, kas nemazinās. Un ar mīlestību dāvinātas rotaslietas taču ir tik patīkami nēsāt, tās tiek saudzētas, glabātas, tām pievienojas arī to emocionālā vērtība.

Skaistas un kvalitatīvas zelta ķēdītes gan sievietēm, gan vīriešiem meklējiet — https://gemmi.lv/lv/17-kedes/filter:1100-. Izvēlei ir gan dažādi pinumi, gan ķēdes biezums, lai varētu piemeklēt rotaslietu katrai gaumei.

Zelta ķēdīte vīrietim ir viens no tiem aksesuāriem, ar kuriem var veidot savu statusu un publisko tēlu, jo tas savā ziņā liecina arī par materiālo stāvokli. Zelta ķēdes, kas ir biezākas un smagākas, ko parasti izvēlas vīrieši, maksā krietni vairāk par smalkajām sieviešu ķēdītēm, jo tajās ir vairāk zelta, kas attiecīgi sadārdzina produktu.

Zelta ķēdīte ir arī labs risinājums, ja vīrietis ir reliģiozs un vēlas nēsāt kādu reliģiskās simbolikas kulonu. Tad to var iekārt zelta ķēdītē.

Protams, ka vajadzētu atcereties labi zināmu likumsakarību — kas par daudz, tas par skādi. Tāpēc ne sievietēm, ne vīriešiem nevajadzētu pārspīlēt ar rotu daudzumu, arī tās kombinēt saprātīgi un pieskaņot savam ārējām tēlam, darba videi un statusam. Jo no laba un pārliecinoša tēla līdz bezgaumībai bieži vien ir tikai viens solis. Ja ir šaubas, tad vienmēr labāk izvēlēties mazāk un kaut ko vienu, nevis sakarināt uz sevis visu, kas glabājas rotu kastē.