Kāzas nu reiz ir tā diena, kad varat atļauties visu ieplānot tā, kā patiešām vēlaties, jo tieši jūs, topošais vīrs un sieva, esat šīs dienas un notikuma galvenie varoņi. Tāpēc, plānojot kāzas un visu ar to saistīto, nevajadzētu tik daudz koncentrēties uz to, ko citi par to domā, vai ciemiņiem patiks.

Nav jāmēģina visiem iztapt, galvenais ir koncentrēties uz to, kas sagādā prieku pašiem. Tad varēs teikt, ka diena ir izdevusies un pavadīta ar labām emocijām un patiesu gandarījumu.

Varbūt gribat nelielas kāzas ar pašiem tuvākajiem?

Daudzi pāri rīko lielas un dārgas kāzas, ko viņi īsti nevar atļauties, tikai tāpēc, lai radi un draugi neapvainotos. Viņi zina, ka visi gaida uzaicinājumu uz kāzām. Tāpēc domā, kā sarīkot lielas kāzas. Bet varbūt patiesībā viņi būtu laimīgi, ja varētu sarīkot ceremoniju pašu tuvāko cilvēku lokā un nosvinēt tās ar gardām vakariņām. Kāpēc gan to nedarīt, ja pāris tā vēlas? Tā ir jūsu diena, ko varat pavadīt tā kā vēlaties un ar tiem cilvēkiem, kuriem vēlaties!

Gribat laulāties pludmalē vai savā dārzā?

Kāpēc turēties pie tradicionālā kāzu dienas plāna un ceremonijas vietas, ja ir savas idejas, ko gribētos īstenot? Varbūt vēlaties savu kāzu dienu padarīt īpašu ar to, ka laulājaties kādā neparastā vietā? Pludmalē, dārzā, pļavā vai jebkurā citā skaista un piemērotā vietā, kur vien jaunais pāris vēlas un var tehniski noorganizēt  laulību ceremoniju.

Tradīcijas (dzimtsrakstu nodaļa un baznīca) ir labas tad, ja tās patīk un atbilst jaunā pāra vēlmēm un vīzijai par savu kāzu dienu.

Nevēlaties tradicionālos laulību gredzenus, bet kaut ko īpašu?

Pat tādā būtiskā jautājumā kā laulību gredzeni var droši ļauties savām idejām. Ja nav vēlēšanās izmantot to piedāvājumu, kas atrodams juveliersalonos, tad var radīt kaut ko unikālu tieši tādā dizainā, kas pārim ir patīkams un īpašs.

Gredzens ir simbols, ko viņi var radīt paši. Juvelierizstrādājumu izgatavošana ir pieejama vairumā juveliersalonu. Tur pieredzējis un profesionāls meistars izgatavos tieši tādus gredzenus, kādus ir vēlēšanās nēsāt visu kopdzīvi. Gredzenu izgatavošana var notikt gan pēc gatavas skices, gan pēc apraksta, un idejām, ko juvelieris īsteno izvēlētajā materiālā.

Jo kāzu dienā jaunajam pārim ir tiesības būt tieši tādiem, kādi viņi vēlas.