Katrai sievietei ir dažas tādas rotaslietas, ko viņa glabā īpašiem brīžiem. Tās neliek pie ikdienas tērpa, pat ne uz draugu ballīti, bet tiešām īpašos brīžos, kādi varbūt arī tik bieži negadās. Tie ir juvelierizstrādājumi, kas ir vērtīgi un ir piemēroti svinīgiem tērpiem. Arī man ir šāds rotu komplekts. Tie ir juvelierizstrādājumi ar briljantiem.

Man ir auskari, kaklarota un skaista aproce. Tas ir mans svētku komplekts, kas tika nopirkts pirms daudziem gadiem priekš kāzām. Kopš tā laika to rūpīgi glabāju un izmantoju īpašos brīžos — uz draudzenes kāzām, darba kolektīva Jaungada ballē, kur tika pasniegti apbalvojumi labākajiem darbiniekiem, un tamlīdzīgos notikumos.

Juvelierizstrādājumi ar briljantiem vienmēr izskatās eleganti un grezni, tāpēc tos īpaši jāsaskaņo ar tērpu un frizūru, apaviem. Tāpēc man arī patīk posties tādiem svinīgiem brīžiem, jo tad ir īpaši jāpadomā par katru sava tēla detaļu. Un tas taču patīk katrai sievietei — pucēties un justies īpaši skaistai.

Tagad esmu nolēmusi, ka savu briljanta rotu komplektu vajadzētu papildināt ar gredzenu, kam ir skaista briljanta actiņa. Vēl neesmu nopirkusi, jo pētu dažādus variantus, gribu atrast tiešām skaistu gredzenu. Viena no pārdošanas vietnēm, kur jau dažus ļoti labus eksemplārus esmu redzējusi, ir https://gemmi.lv/lv.

Protams, ka šādas rotaslietas nemaksā maz, tāpēc vēlos savu naudu iztērēt lietderīgi, iegūstost augstāko kvalitāti. Naudu jau kādu laiciņu atliku, lai nebūtu tā, ka no vienas algas tik lielu summu būtu jāatdod par gredzena pirkumu. Man nav daudz rotu, bet tās, kas ir, noteikti ir labas kvalitātes un kalpo man jau ļoti ilgu laiku. Šad tad nopērku kaut ko jaunu, visbiežāk auskarus, jo tos ikdienā var izmantot pie dažādiem tērpiem.

dimanti_sieviešu_draugiBriljanti vienmēr tikuši dēvēti par sieviešu labākajiem draugiem. Un es tam nevaru nepiekrist, jo tie tiešām ir skaisti un vilinoši. Skatoties uz sevi spogulī, kad ap kaklu ir mirdzoša kaklarota ar briljantiņiem, tad tiešām ir sajūta, ka esi balles karaliene. Jo tādas rotas vienmēr piesaista skatienu. Tāpēc arī tās ir domātas nevis ikdienai, bet gan īpašiem dzīves mirkļiem, kad svinam dzīvi, kad esam lieliskā kompānijā, kad ir šitā svētku sajūta. Ja jums vēl nav nevienas rotas, kas papildināta ar briljantiem, tad ziniet, ka tas ir pirkums, kas ir tā vērts.