Ne vienu vien reizi ir dzirdēts viedoklis, ka lietotas preces nav labākā izvēle, ka ar tām pircējs savā dzīvē ienes citu cilvēku enerģijas, kas var radīt problēmas. Bet īpaši tiek uzsvērts, ka lietoti juvelierizstrādājumi nav laba izvēle, īpaši jau gredzeni.

Ezotērikas pārzinātāji apgalvo, ka ar gredzenu var paņemt arī cita cilvēka likteni. Tāpēc pat nedrīkst mērīt cita gredzenu. Labi, ja vēl būtu runa par zināmu cilvēku, bet lombardā, kur atrodas juvelierizstrādājumi no nezināmiem cilvēkiem, pirkt neiesaka. Un visticamāk, ka rotas tur nokļūst tieši tāpēc, ka cilvēku dzīvēs ir kādas problēmas.

Gredzeni sagrauj laulību?

Internetā forumos par šo tematu daudz runā sievietes, viņas laikam var uzskatīt par māņticīgākām. Kāda stāsta, ka lombardā pirktie laulību gredzeni esot vairākas reizes pazuduši, krituši nost no pirkta, bijuši strīdi. Un viņa nav varējusi nedomāt, ka tam ir saistība ar to, ka gredzeni pirkti lombardā. Tāpēc atteikušies no šiem gredzeniem.

Daudzi tam tiešām tic, citi apgalvo, ka tas tomēr ir veids, kā noņemt no sevis atbildību par savām attiecībām un uzlikt to kādiem ārējiem apstākļiem. Un tam nevar nepiekrist.

Tāpat ir pāri, kuri speciāli izvēlējušies sev gredzenus, kas mantoti no paaudzes paaudzē, nes vecāku vai vēl tālāku paaudžu sniegto enerģiju, jo uzskata to sev par svētību.

Cik viegli esam ietekmējami?

gredzena-auraVienas skaidras atbildes droši vien te nav, tas vairāk ir jautājums par to, kam ticam un kam neticam. Tomēr nevar noliegt, ka viss šajā pasaulē sastāv no kādas enerģijas, kas ir ietekmējama. Te var veidot analoģiju ar ūdens kristāliem, kas ietekmējas no tā, kas notiek apkārt, veidojot harmoniskas vai izkropļotas formas. Varētu domāt, ka arī priekšmeti šādā veidā ietekmējas no sava nēsātāja, tā dotās enerģijas, domām. Ja juvelierizstrādājumi nodoti lombardā, ja bijusi šķiršanās, problēmas, strīdi un citas likstas, tad tas var būt uzlicis kādu enerģijas zīmogu rotai.

Māņticība laikam vairāk ir cilvēka paša spēle ar savu prātu, arī tas, cik ļoti ļaujam kaut kam sevi ietekmēt, tomēr vairums uzskata, ka labāk sev vienmēr iegādāties jaunas rotaslietas. Juvelierizstrādājumi, kas izgatavoti tieši jums, tieši pēc jūsu vēlmēm, būs enerģētiski tīri. Un jūs būsiet tie cilvēki, kuri šīs rotas piepildīs ar savu enerģiju. Tādi juvelierizstrādājumi nevarēs kalpot par māņticības objektu, ko vainot par strīdiem un neveiksmēm attiecībās.