Agrāk šādu svētku nebija un līdz ar to nebija nekādu problēmu. Vīrieši ir samērā neapmierināti ar to, ka šie “svētki” parādījušies arī Latvijā. Saprotams, kāpēc tā. Kuram gan patīk vēl viena diena nedēļā, kad jātērē nauda ziediem un dāvanām.

Toties sievietes… Sievietes ir sajūsmā. Arī tās, kuras vīpsnā un mēģina apgalvot, ka viņām tas viss ir mazsvarīgi vai vienkārši vienalga. Sieviete ir un paliek sieviete, jebkurā vecumā – viņa mīl ziedus un dāvanas. Pat nešaubieties.

Vīrieši, neķeriet kreņķi. Jums var palīdzēt, piemēram Magnolijas zieds. Jautāsiet, kas tas ir? Tā nav vien puķe. Tā ir arī ziedu piegāde! Ziedu piegāde ir drošs veids kā iepriecināt sievieti nemaz neatrodoties viņai blakus. Ziedu piegāde nogādās viņai ziedus tieši rokās, jums atliks vien vakarā atbraukt ar pudeli vīna un kādu nieku dāvanā… Nu, ja sieviete nav ar pliku roku ņemama, varbūt nāksies pirkt kādu dārgāku nieku. Bet par to nu nesūdzieties, paši tādas sievietes izvēlējāties!

Bet ko tās sievietes grib. Vīrietis parasti nav romantiķis. Mēs, vīrieši, esam mednieki, ģimenes apgādnieki, mēs strādājam, mums ir pašiem savas rūpes un intereses. Un ticiet mums, tās nav puķes un plīša sirsniņas un lācīši.

Ja vīrietis mīl savu sievieti, viņš to neatgādinās piecas reizes dienā ik uz soļa, viņš nebāzīsies jums virsū ar sirsniņām un dzejas rindām. Ja viņš to ir darījis attiecību sākumā, tad apsveicu – esat iekritušas viltīgās lamatās.

Parasti saka, ka sievietēm nevar uzticēties. Sievietes “Melo labāk”. Nekā. Vīrieši nav labāki. Piedodiet, saku to kā vīrietis, kas it nemaz nav romantiķis, bet ir sūtījis savai izredzētajai ziedu klēpjus ar romantiskām kartiņām. Tad kāpēc? Nu, neesiet naivas. Lai pavedinātu, lai iegūtu… Kas notiek pēc tam? Par to jau mēs domājam PĒC TAM.

Ne – romantiķiem nav nekādas Velentīndienas. Mēs to darām tikai jūsu dēļ, sievietes. Viss tas rozā, rozes, sirdis – tas nav mums. Bet ko jūs mums – zeķes?