Kādam šis jautājums šķitīs sāpīgs, citu tas atstās vienaldzīgu. Krāpšana tomēr ir smaga tēma un par to ir jārunā. Jo tikai runājot iespējams novērst to, kas var sagraut attiecības, laulību un ģimeni.

Kāpēc cilvēki krāpj? Vai kāds pie tā VAINĪGS?

Parasti pie krāpšanas gadījumiem izskan jautājums – KURŠ vainīgs? It kā attiecības būtu viena cilvēka darīšana, it kā tikai viens uzturētu tās dzīvas. Vainīgi pie krāpšanas var būt abi. Tikai jāmāk abiem saskatīt šī vaina. Un nav jau tā, ka vīrs sievai nepievērsa uzmanību, tāpēc viņa atrada citu. Arī sievai vajadzētu pievērsties savam vīram, lai radītu viņā vēlmi attiecības saglabāt un uzturēt.

Attiecību rutīna

Visbiežāk pie krāpšanas tiek vainota rutīna attiecībās. Vīrs dienu no dienas dodas uz darbu, sieva pavada mājās uzturot saimniecību un auklējot bērnus. Seksam vairs nav laika, pazūd dzirkstelīte. Viss, kas bijis sākumā kaut kur noplok un izsīkst kā vārgs strautiņš karstā saulē.

Ko darīt?

Atkal – jāstrādā ar sevi, ar savām partnerattiecībām. ABIEM vajag paiet solīti pretī savai otrai pusei, lai atkal no jauna satiktos. Ja ir kādas robežas, tās vajag pārkāpt. Ja ir pavisam slikti – nepalaist visu vējā, bet vērsties pie speciālista.

kardinajums

Negantais kārdinājums

Dažkārt krāpšana ir pavisam vienkārši izskaidrojama – kāds no pāra ir kritis kārdinājumā. Viņš nevēlas pamest savu ģimeni, nevēlas uzsākt jaunas attiecības, vienkārši ar acīm iemīlēja kādu citu un gribēja “papriecāties”. Protams, tas nav nekāds izskaidrojums. Cilvēks nav pratis sevi turēt grožos. Iespējams, vairs tik stipri nemīl savu otro pusīti. Jo visi kārdinājumi taču ir pārvarami.

Uzturiet savas attiecības dzīvas! Dāviniet ziedus, samīļojiet, mīliet. Vīrieši, ziedu piegāde Rīgā ir izcils variants kā iepriecināt savu mīļo pat tad, kad nevarat būt blakus. Ziedu piegāde Rīgā nogādās viņas mīļākos ziedus tieši rokās!

Mīliet savus mīļos, nejauciet ģimenes ne sev, ne citiem. Krāpšana – tas ir grēks. Laboties pēc tāda nodarījuma ir kā izlīdzināt saburzītu papīru…