SIEVIETE.

Dažus šis vārds biedē. Citus uzrunā un aizrauj. Jo “sieviete” ir vārds, kas apzīmē kādu noslēpumainu būtni, kuru nav iespējams saprast, kuru jāmīl un jālutina kā pūkainu zvērēnu, bet tai pat laikā “sieviete” ir kā plēsoņa, kas aizstāv ar nagiem un zobiem savus mīļos, savus bērnus un mīļoto, spēj strādāt vairāk par mūsdienu vīrieti un nečinkstēt par sāpēm. Viņa spēj norīt aizvainojumu un savaldīt dusmas. Ja nespēj savaldīt dusmas, viņa spēj dāvāt labāku sitienu pa seju kā dažs labs čalis šaurās biksēs.

DIEVIETE.

Sieviete ir kā neliela dieviete. Pavisam mazītiņa, jo viņu pasaulē ir pārāk daudz. Katrā sievietē mājo kāda īpaša, maģiska dievība, katrai piemīt savi talanti un spējas. Ja sastopat savā ceļā sievieti, kas allaž likusies trausla un salaužama, nespriediet nu pēc tā, kādi ir priekšstati par šo būtni. Zem trauslās ārienes, visdrīzāk, slēpjas cīnītāja, kura savā dzīvē pieredzējusi daudz slikta, ļauna, pārestības un tagad vien ar savu ārieni izrāda – es vēlos būt mīlēta un pasargāta, jo esmu nogurusi…

Bet, ja sastopat savā ceļā sievieti, kas šķietami gāž kalnus, arī nespriediet uzreiz aplami! Viņa, iespējams, ir vārga, trausla būtne, kas tikai izliekas par visu varenu, viņa vakaros raud, kad neviens neredz, kaut aiz muguras visi runā, ka viņai asaru nemaz nav.

Ko darīt ar sievieti, kad jūsu dzīvē pēkšņi tāda pagadās?

Mēģināt saprast…

Protams, izprasti sievieti nav iespējams. Bet kaut mazliet iepazīt – tas ir jāizdara, jāriskē, jāmēģina. Jo viņa novērtēs jūsu centienus.

Dāviniet savai sievietei uzmanības apliecinājumus. Ne jau tikai ziedu un dārgu dāvanu formā, bet gan īstu uzmanību. Sevi, savu laiku.

Dažas sievietes apgalvo, ka viņām nepatīk, ja dāvina ziedus. Jūs tam ticat? Tad jūs vēl nepazīstat sievietes pietiekoši labi, jo tie ir lielākie meli, tas ir veids, kā padarīt jūs par “slikto”. Dāviniet viņām ziedus biežāk, ja dzirdat šādu aplamu apgalvojumu. Svaigu ziedu piegāde Rīgā – pieejams pakalpojums, kuru jums nāksies izmantot bieži, kad jūsu redzeslokā būs parādījusies cienīga sieviete.

Ziedu piegāde Rīgā ir pakalpojums, kuru pēdējā laikā izmanto ļoti daudzi. Tas ir lielisks veids kā apsveikt un iepriecināt savus mīļos arī tad, ja paši nevarat būt blakus.

Ziedu piegāde Rīgā ir pieejama visu cauru sezonu, neatkarīgi no tā, vai aiz loga snieg vai spīd saule. Ziedu piegāde Rīgā ir ļoti ērts un iecienīts pakalpojums.

Izmantojiet ziedu piegādi Rīgā, lai izrādītu rūpes savai sievietei – uzdāviniet viņas mīļākos ziedus vai uzticiet izvēli speciālistiem – viņa to noteikti novērtēs!

Jums liekas, ka sievietes ir lieki izdevumi un problēmu gūzma? Tad jūs domājat ļoti nepareizi un aplami. Sieviete ir pelnījusi vīrieša cieņu un rūpes. Jo tieši viņa ir dāvājusi jums dzīvību un tieši viņa dāvās dzīvību jūsu pēcnācējiem. Sieviete izcieš sāpes un ziedo tik daudz, lai iznēsāt, dzemdētu un audzinātu bērnus. Un viņa nesūdzas par šīm sāpēm, par augumu, kas pirms bērniem, iespējams, bijis šmaugs un apbrīnas cienīgs.

Jums nav tiesību pamest sievieti, kas dāvājusi jums bērnus. Jo viņa to darījusi aiz mīlestības pret jums. Aiz mīlestības, kura ir tik ļoti stipra, ka viņa bijusi gatava ziedoties un veltīt sevi visu ģimenei, jums, bērniem.

Tāpēc vīrieši, cieniet savas sievietes – māti, draudzeni, sievu. Viņu rokās ir jūsu pašu nākotne.

Un sievietes, ja jūs šo lasāt, pavērojiet kā vīrietis izturas pret savu māti. Tā viņš izturēsies arī pret jums. Protams, ar izņēmumiem. Iespējams no jums viņš vēlas sagaidīt tieši ko vairāk…

Mīliet viens otru, cieniet un saudzējiet. Jo ģimenēs ir spēks, nejauksim tās.