Tagad ir viedtelefonu un ātro fotogrāfiju laikmets. Telefona galerijā ir simtiem un tūkstošiem bilžu, kurās noķerti mirkļi, sabildēti bērni, suņi, kaķi, ēdiens un dabas ainavas. Un tālāk šīs fotogrāfijas ieplūst socālajos tīklos. Cilvēki ar bildēm savu dzīvi izliek citu apskatei. Nevar teikt, ka es šo parādību vērēju kā sliktu vai labu. Tā vienkārši ir šī gadsimta iezīme, ko nevar tik viegli mainīt, jo tas nāk līdzi ar tehnoloģiju attīstību.

Bet cik daudzas no šīm telefonu bildēm jūs attīstāt fotogrāfiju formātā? Jā, tā jau domāju, ka ļoti maz. Arī es. Jo tās nav tādas bildes, kuras var pēc tam izdrukāt lielā formātā un ierāmēt pie sienas. Tādas fotogrāfijas jāuzņem ar profesionālu foto tehniku.

Lai gan tagad viedtelefonu kameras paliek arvien kvalitatīvākas, tomēr tās nevar paveikt to, ko profesionāla fotogrāfa apartūra.

Iegūt kvalitatīvus foto

Agrāk katram mājās bija salīdzinoši labs digiālais fotoaparāts, ar ko tad svētkos arī uzņēma bildes, pēc tam attīstīja un lika albumos, pie sienas. Tagad digitālais fotoaparāts ir retajam, jo nav jau ikdienā pēc tā vajadzību, jo ir telefons. Bet līdz ar to ievērojami audzis pieprasījums pēc profesionālām fotosesijām. Fotosesijas ir tas veids, kā var iegūt uzreiz lielāku daudzumu labas kvalitātes fotogrāfiju. Mēs arī vismaz reizi gadā taisām ģimenes fotosesiju.

Tās ir skaistas un mākslinieciskas fotogrāfijas, ko var izmantot dažādās situācijās. Piemēram, es savas profila bildes vienmēr izvēlos no šādām fotosesiju bildēm.

Fotosesija ir arī piedzīvojums, jo var ļauties profesionāļa redzējumam un vadībai. Un rezultātā iegūt lieliskas bildes. Tas ir risinājums tiem cilvēkiem, kuri vienmēr sevi uzskatījuši par nefotogēniskiem. Es esmu to skaitā. Ja bildēju pati vai palūdzu kādam no mājas, tad rezultāts parasti man nepatīk. Vienīgās savas bildes, kas man patīk, ir iegūtas no profesionāla fotogrāfa. Tikai pēc pirmās šādas pieredzes es noticēju, ka varu bildēs arī izskatīties labi.

Uzdāvināt piedzīvojumu

piedzivojumsDāvanu karte, kurā iekļauta fotosesija, ir ļoti labs veids, kā sumināt svētkos vai kādā īpašā dienā. Tā ir arī laba dāvana visai ģimenei, lai būtu nedaudz svētku sajūta, kaut kas savādāks, kā ikdiena. Arvien vairāk šāds dāvanas veids tiek izmantots arī manu draugu lokā, jo labā pieredze izplatās tālāk, arī redz skaisto gala rezultātu. Facebook tagad savus profilus aktīvi menedžē ļoti daudzi labi fotogrāfi, kuri tieši specializējas fotosesijās, strādā ar ģimenēm, kas arī ir lielākais klientu vairums.

Fotosesijas var veikt dabā, īpaši iekārtotās telpās vai jebkurā citā vietā, kur vien klients vēlas. Fotografēšanās ar profesionālu aparatūru ir neatņemama sastāvdaļa kāzās. Tāpat populāras ir gaidību fotosesijas, jaundzimušo fotosesijas, pāru fotosesijas. Tie ir mirkļi, ko gribam saglabāt dārgā atmiņā, ielikt rāmīti un skatīties katru dienu.

Cilvēkam ir raksturīga gremdēšanās atmiņās. Fotogrāfijas ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt. Ja arī ikdienā sīkumos kaut ko neatceramies, tad, paskatoties fotogrāfiju, var ataust atmiņā pat sīkākās nianses.