Skatoties dažādas Holivudas filmas, gadās reizēm sevi pieķert pie domas: cik gan tā varētu būt interesanta sajūta, ja kaut kripatiņa no supervaroņa spējām piemistu arī man! Spēja palikt neredzamam, spēja peldēt zem ūdens bez dažādiem apgrūtinājumiem, un spēja lidot… kas gan var būt vēl lieliskāks, kā iespēja skatīt pasauli no putna lidojuma? Var jau, protams, iekāpt lidmašīnā vai izmantot kādu citu lidojošu objektu, lai paceltos debesīs, bet gribas tomēr būt pašam tam, kurš paceļas un kontrolē to lidojumu…

Pirmie iespaidi no interneta

Šādā veidā noskatoties filmu par Dzelzs cilvēku, acīs iekrita kāds video no youtube.com, ar kuru facebook.com sociālajā tīklā bija dalījies kāds mans paziņa, proti, runa ir par turbīndēli, vai pareizāk sakot, par iespēju pavizināties un savas spējas pamēģināt uz šāda aparāta. Dzirdot vārdu “turbīndēlis”, kāds priekšstats jums rodas? Man nez kāpēc pirmā asociācija ir ar gaisu un lidmašīnām, un zināmā mērā tā ir taisnība, jo aparāts tik tiešām darbojas ar mērķi – pacelt cilvēki gaisā. Tik šajā gadījumā turbīndēlis un cilvēks uz tā atrodas virs ūdens, lai drošāk. Starp citu, šajā la.lv rakstā var uzzināt par to vairāk.

Kāpēc ir vērts to pamēģināt?

Ja jūs vēl par šādu jautājumu prātojat, tad droši vien baidāties no augstuma, neatbalstāt adrenalīna līmeņa pacelšanos (jo tas ir mazliet neierasts un ekstrēms pasākums) vai arī vispār baidāties izlīst no sava komforta zonas! Tas ir lieki! Tieši tāpēc jums būtu turbīndēlis jāpamēģina, jo bez tā, ka būsiet izmēģinājuši kaut ko jaunu, vienlaikus būsiet pārbaudījuši savas spējas un pierādījuši, ka ar jums nemaz tik traki nav un bailes vislabāk ir pārvarēt, skatoties tām acīs.

Ja nu vēlaties ko citu

Ja nu turbīndēlis jums tomēr ir par ašu, tad jāmeklē vien ir cita nodarbe kā relaksējoša masāža vai cita tikpat mierīga nodarbe, ko varat apskatīt lapā www.lieliskadavana.lv. Ja reiz dzīvē nevēlaties izbaudīt kaut ko neierastu, tad pierastas un drošas lietas arī var jums sniegt sajūtu, ka esat kaut nedaudz, bet tomēr supervaronis. Kaut vai tāpēc, ka ikvienam ir jāatpūšas un jāatgūst spēki, pirms veic kādu darbu. Piemēram, drīz tuvojas Lielā talkas dienas, un lai izpaustos kā supervaronis, būtu lietderīgi izrādīt savu iniciatīvu www.talkas.lv un tiešām sakopt mūsu valsti. Kā nekā paši jau bieži esam vainīgi pie tā, ka daba ir piemēslota un sabojāta.