Vecākiem jau no bērnu mazotnes jādomā par viņu izglītību, tās kvalitāti, iespējām un labākajām izvēlēm. Nevar noliegt, ka diploms no ārzemju universitātēm var sniegt lieliskas konkurences priekšrocības darba tirgū gan Latvijā, gan starptautiskā darba vidē.

universitāte Pieredzējušo un attīstīto Eiropas valstu izglītības sistēmas jau sen iet citu attīstības ceļu, nodrošinot jauniešiem progresīvu un praktiskās zināšanās balstītu izglītību, kas ļauj uzreiz veiksmīgi iekļauties darba tirgū. Ja mūsu izglītības programmās visbiežāk pamatā ir teorētiskas un akadēmiskas zināšanas, tad ārzemju studiju programmās uzsvars tiek likts uz reālu praksi, pieredzi, sadarbību ar uzņēmējiem un potenciālajiem darba devējiem, ļaujot jauniešiem sagatavoties darba videi, kāda viņus varētu gaidīt pēc diploma iegūšanas un darba gaitu uzsākšanas.

Latvijā šajā jautājumā ir problēmas, jo jaunieši varbūt teorētiski ir apguvuši informāciju, bet neprot to efektīvi pēc tam pielietot darba vidē, darba devējam nākas veltīt daudz laika, lai apmācītu jauno speciālistu un reāli ievadītu patiesajā daba vidē un uzdevumos. Jauniešiem, kuriem iegūta izglītība ārzemes, ir daudz labākas praktiskās iemaņas un spēja ātrāk veiksmīgi iekļauties darba vidē.

Kā nodrošināt savam bērnam labu izglītību ārzemēs? Ceļš uz to jāsāk jau pamatskolas un vidusskolas solā, veidojot teicamas pamatzināšanas, labas sekmes visos mācību priekšmetos un teicamā līmenī apgūstot angļu valodu. Labs atestāts un angļu valodas prasmes būs priekšrocības, lai veicinātu uzņemšanu izvēlētajā ārzemju universitātē, jo tām visām ir savi pretendentu atlases kritēriji.

Jo labākas ir sekmes un vērtējums angļu valodas starptautiskajā eksāmenā, jo lielākas iespējas iegūt cerēto studiju vietu. Pretendentu parasti ir daudz, tāpēc paveicas labākajiem. Un par labāko nevar kļūt dažu nedēļu laikā. Tas ir sistemātisks darbs jau no pirmajām klasēm. Un šajā ceļā liela loma ir arī vecākiem, kuri atbalsta, iedvesmo un pamudina tiekties uz panākumiem.

Labāko un piemērotāko skolu vai universitāti palīdzēs izvēlēties izglītības aģentūras Ergo Education pieredzējušie darbinieki, kuri jau divdesmit gadus rūpējas par mūsu jauniešu izglītības iespējām ārzemēs. Šo gadu laikā vairāk nekā seši tūkstoši jauniešu ir veiksmīgi ieguvuši izglītību ārzemēs. Ergo Education gadu gaitā ir izveidojusi plašu un uzticamu sadarbības tīklu ar daudzām skolām, universitātēm un nometnēm visā Eiropā.

Tas nozīmē, ka ģimenes var būt pārliecinātas, ka viņu bērns dodas mācīties uz kārtīgu iestādi, kas pierādījusi savu izglītības kvalitāti. Ergo Education ievērojami atvieglo vecāku un jauniešu pūles, palīdzot sagatavot visus pieteikuma dokumentus, parūpējoties par dažādām praktiskām niansēm. Ģimenei tas viss ir jaunums, viņi nevar pārzināt visas nianses, tāpēc par birokrātiju un plānošanu rūpējas Ergo Education.

Izglītības aģentūra par saviem starpniecības pakalpojumiem saņem no ģimenes atbilstošu komisijas naudu. Bet lielākā daļa bijušo un esošo Ergo Education klientu apgalvo, ka samaksātā komisijas nauda noteikti esot tā vērta, lai atbrīvotos no visām raizēm, kas saistītas ar dokumentu atbilstošu sagatavošanu, iesniegšanu, brauciena uz studiju vietu organizēšanu. Mājaslapā ergoeducation.com var uzzināt visu par iespējām sadarboties ar Ergo Education.