Vai esat pamanījuši, ka vairumā gadījumu izvēlaties pasniegt līdzīgas dāvanas? Esat atraduši dažus labus un pārbaudītus varintus, ko pēc vajadzības izmantojat, lai suminātu draugus un mīļotos cilvēkus. Bet, kur tad paliek radošums? Pārsteigums? Trakas idejas? Jā, dāvanu jautājumā risks ne vienmēr sevi attaisno.

Bet tāpēc ir vajadzīgs labs padomdevējs, kas palīdzēs atrast tiešām iespaidīgas un vēl nebijušas idejas dāvanām. Tas ir dāvanu serviss internetā  – FromMe.lv. Katru dienu to izmanto vairāki desmiti cilvēku, lai iegādātos orģinālas, noderīgas un tieši konkrētajam saņēmējam pieskaņotas dāvanas.

Kādas ir FromMe.lv priekšrocības? Tās notekti ir vairākas. Pirmā no tām – FromMe.lv ievērojami paplašina dāvanu klāstu, piedāvājot tās dāvanu karšu formātā. Papīrs panes visu – arī dāvinātāja milzīgo mīlestību un laba vēlējumus, ko bieži vien nemaz nevaram ielikt kastītē. Bet dāvanu kartes veidā var uzdāvināt jebko.

Dāvanu karšu serviss FromMe.lv sagatavojis 900 unikālus dāvadāvanu idejasnu piedāvājumus. Tā ir iespēja katram jubilāram tikt pie tieši viņam piemērotas, pārdomātas un noderīgas dāvanas. Kapēc gan nepārsteigt tuvos cilvēkus ar kaut ko savdabīgu un oriģinālu? Ne vienmēr turēšanas pie pārbaudītā ir tas īstais ceļš.

Bet FromMe.lv klāstā ir daudz arī klasisku un ieturētu dāvanu, kas saņēmējam neliks sarkt. Atliek tikai izvēlēties īsto dāvanu karti no milzīgā piedāvājuma. Kā to izdarīt? Var izmantot jau sagatavotās kategorijas un atlases filtrus, kā arī meklētāju.

Lielai daļai dāvanu karšu var izvēlēties tās vērtību, bet citas maksā noteiktu summu, jo paredzētas kādam konkrētam pakalpojumam. Un vēl var iegādāties Unikarti, kas būs izmantojama visiem FromMe.lv sadarbības partneru nodrošinātajiem pakalpojumiem.

FromMe.lv apkopojis vienuviet dāvanu kartes no vairāk nekā 350 uzņēmējiem. Tie ir pakalpojumu sniedzēji un pārdevēji, kas darbojas ne tikai pilsētās, katalogā ir daudzas dāvanu kartes, ko var izmantot reģionos. Tas ievērojami palielina iespēju sameklēt tieši konkrētajam cilvēkam piemērotu dāvanu karti.

Šāds piedāvājums ievērojami atvieglo dāvinātāju pūliņus, jo nav jāsazinās ar katru uzņēmēju, jādodas uz konkrēto veikalu vai biroju, lai iegādātos dāvanu karti. FromMe.lv par visu jau ir parūpējies. Jebkuru dāvanu karti var iegādāties dažu minūšu laikā interneta vietnē www.fromme.lv.

Lieliski ir tas, ka dāvanu var iegādāties jebkurā pasaules malā, bet jau nākamajā dienā to Latvijā saņēmējam piegādās kurjers. Tādā veidā varat izrādīt rūpes par tuvajiem cilvēkiem arī tad, ja pašiem nav iespējas satikties un apsveikt klātienē.

Tagad pasaule ir atvērta, var ceļot, strādāt un mācīties ārpus valsts, tāpēc pavisam reāla ir situācija, ka mīļotā cilvēka svētku dienā esat daudzu tūkstošu kilometru attālumā. Palīdzēt var FromMe.lv – nodrošinot idejas dāvanām, ātru dāvanu kartes iegādi un piegādi.