Daudzi uzņēmumi tagad savu preču un sūtījumu noformēšanai, kā arī mārketinga nolūkiem izmanto apdrukātas līmlentes – tās rotā uzņēmuma logo, nosaukums vai interneta veikala adrese. Uzdrukāt var jebkādu informāciju. Kur izdevīgāk pasūtāma šāda līmlente?

noliktavaKlientu izvēles runā pašas par sevi. Liela daļa Latvijas uzņēmumu savu apdrukāto līmlenšu izgatavošanai izvēlas tieši uzņēmumu limlentas.lv, kas var garantēt lielisku kvalitātes un cenas attiecību. Limlentas.lv nodrošina ražotāja cenas, bet augstāko kvalitāti.

Un tas ļauj klientam iegūt maksimālu labumu – izturīgu un košu apdrukāto līmlenti, par kuru nav jāmaksā pārāk augsta cena.

Lai uzzinātu visu par limlentas.lv apdrukas pakalpojumu, jāieskatās mājaslapā www.limlentas.lv. Tur redzami pieejamās produkcijas veidi un var ērti pieteikties cenu aprēķinam. Tāpat redzēsiet klientu menedžera kontaktus, lai varētu sazināties un vienoties par pasūtījuma detaļām.

Mājaslapā arī var iepazīties ar citiem limlentas.lv produkcijas veidiem – krāsainām un neapdrukātām parastajām līmlentēm, arī signāllentēm, kas ir neaizvietojams aprīkojums uzņēmumiem ļoti daudzās darbības sfērās. To visu par izdevīgām cenām un lieliskā kvalitātē var iegādāties pie limlentas.lv.

Pasutījumu vidējais izpildes laiks ir nedēļa. Katrs klients var saskaņot detaļas, kas aktuālas viņa pasūtītajai līmlentei – izmērus, krāsas, līmes pārklājumu. Jo limlentas.lv mēŗkis ir sagatavot ideāli pielāgotu līmlenti tieši tās paredzētajam pielietojumam.

Kā līmlentas.lv nodrošina produkcijas augsto kvalitāti? Visa pamatā ir pieredzējusi un aizrautīga komanda, kas strādā, lai katru pasūtījumu sagatavotu pēc labākās sirdsapziņas. komandā darbojas vairāki speciālisti, katrs no viņiem atbild par kādu produkta sagatvošanas posmu.

Kāds strādā ar klientu, cits rūpējas par dizaina pielāgošanu, ir arī tehniskais speciālists, kurš uzrauga drukas procesu un tā precizitāti, katru pasūtījumu pārbauda arī kavalitātes kontroles speciālists. Un galu galā – pasūtījumu norunātajā laikā bez papildus samaksas nogādā piegādes speciālists.

Otrs faktors, kas palīdz vienmēr klientiem piedāvāt tikai pašu labāko – kvalitatīvi izejamateriāli no sertificētiem Eiropas uzņēmumiem. Visi izejmateriāli atbilst kvalitātes un drošības standartiem. Bet pats galvenais elements, kas panāk līmlenšu apdrukas augsto kavlitāti un izturību, ir modernas apdrukas un ražošanas iekārtas, ko limlentas.lv ir iegādājies no ārzemju ražotājiem.

Šādas iekārtas izmanto daudzi vadošie uzņēmumi lielākajās un ekonomiski attīstītajās valstīs, kur šāda veida pasūtījumu apjoms un ražošanas jauda ir neiedomājami liela. Limlentas.lv strādā pēc Eiropas līmeņa kvalitātes standartiem, tāpēc nepieļauj kvalitātes zudumu un nevērīgu attieksmi pret kaut sīkāko detaļu sava darba procesā.

Nelielais, bet zinošais kolektīvs, individuālā attieksme pret katru klientu ļauj panākt, ka limlentas.lv var nodrošināt klientiem augstas kvalitātes produktu, kas būs izturīgs jebkādos apstākļos un pildīs savus mārketinga mērķus.