Zināms, ka katrai sievietei vismaz reizi gadā ir jāpmeklē ginekologs. Un vislabāk ir atrast vienu uzticamu un profesionālu ginekologu, ko apmeklēt gadu no gada. Bet par vīriešu intīmo veselību rūpējas urologs.

Viņš pārzina visus jautājumus, kas skar prostatas, urīnceļu un potences jautājumus, ārstē no seksuāli transmisīvām slimībām un ir zinošs vēl daudzos citos jautājumos, kas saistīti ar vīrieša intīmo veselību.

Vīrieši parasti vairās runāt par savu veselību, it īpaši, ja tas skar kādus delikātus jautājumus, tāpēc bieži vien pie urologa nonāk pacienti ar jau ielaistām kaitēm.

Kad situācija ir kritiska, tad beidzot vīrietis vēršas pie ārsta pēc palīdzības, bet, ja vizīte pie ārsta būtu notikusi dažus mēnešus vai nedēļas ātrāk, problēmu varētu viegli atrisināt.

Urologa savlaicīga apmeklēšana ir viens no faktoriem, kas ietekmē vīrieša veselību, jo ļauj slimības konstatēt to sākotnējā stadijā, kad tās pakļaujas ātrai un vieglai ārstēšanai.

Problēmu ignorēša var novest pie dzīves kvalitātes zuduma, jo vīrietis var ikdienā saskarties ar urīna nesaturēšanu, dzimumtieksmes un erekcijas zudumu. Tāpēc vīriešiem vajadzētu apzināties, cik nozīmīga ir savas veselības uzraudzība un laicīga vēršanās pie ārsta pēc palīdzības.

Uzticamus un kompetentus urologus jebkurā laikā var apmeklēt kādā no VCA poliklīnikām, kas atrodas visā Rīgas teritorijā. Var izvēlēties sev ērtāko vietu un laiku, jo maksas vizītes tiek nodrošinātas jau tuvāko dienu laikā.

VCA urologs veiks rūpīgu izmeklēšanu, analīzes un vajadzīgo diagnostiku, lai noteiktu precīzu diagnozi. Tāpat VCA dienas stacionārā ir pieejama pilna veselības pārbaude vīriešiem.

Tās laikā tiks pārbaudīta ne tikai intīmā veselība, bet arī sirds un asinsvadu sistēma, plaušu un vēdera dobuma orgānu sāvoklis. Tas sniegs objektīvu kopējo ainu par vīrieša veselību. Ārsts var izteikt rekomendācijas par dzīvesveida izmaiņām, lai uzlabotu veselības stāvokli.

VCA urologi ir pieredzējuši un ar katru pacientu strādā ļoti delikāti, ievērojot visu nepieciešamo konfidecialitāti. Tāpēc vīriešiem nav jābaidās runāt par pašām intīmākajam problēmām.

Jo ātrāk problēma tiks risināta, jo ātrāk pacients varēs atgriezties pie ierastās dzīves bez simptomiem un dzīves kvalitātes traucējumiem. Visu par VCA poliklīnikās pieejamajiem urologiem un viņu pakalpojumiem var uzzināt mājaslapā www.vca.lv.

Turpat arī var pieteikties vizītei, jo VCA nodrošina e-reģistrēšanās sistēmu. Vesels vīrietis ir laimīgs vīrietis, tāpēc vizīti pie urologa nevajadzētu atlikt.