Sports un veselīgs dzīvesveids pēdējos gados ir kļuvis par modes lietu. Daudzi šādas aktivitātes sākuši ne tikai tāpēc, lai rūpētos par savu veselību, bet arī iekļautos kādā modernā sabiedrības grupā.

airsoftSkriešana, riteņbraukšana, nūjošana, fitness – šīs nodarbes tagad piedzīvo savu uzplaukumu, jo mārketings, arī dzīvesstila žurnāli un interneta vietnes ir spējušas to padarīt par moderna cilvēka neatņemamu elementu.

Arī mans vīrs ir to trako un pārgalvīgo vidū, kas var noskriet maratonu un ar velosipēdu nobraukt desmitiem un par vairāk nekā simts kilometru. Es gan esmu slinkāka un aprobežojos ar vingrošanas nodrabībām draudzeņu kompānija un baseina apmeklējumiem.

Bet vīrs savas nodarbes uztver ļoti nopietni – trenējas, seko uzturam, regulāri piedalās sacensībās. Tāpēc uzskatu, ka man viņš jāatbalsta šajā ceļā.

Es pat dāvanas viņam uz dzimšanas un vārda dienu vienmēr meklēju saistībā ar sportu. Ļoti labus piedāvājumus pēdējās reizēs esmu atradusi dāvanu servisā www.fromme.lv. Tur ir plaša izvēle sportiskām, aktīvām dāvanu kartēm.

Var izvēlēties dāvanu kartes sporta preču veikalos, tūrisma un sporta ekipējumam, aktīvajai atpūtai uz ūdens, ekstrēmajiem sporta veidiem. Tā ir iespēja izmēģināt kaut ko aizraujošu, iegūt adrenalīnu vai arī iegādāties ko nepieciešamu.

Dāvana vīrietim, kurš aizraujas ar sportu, pie FromMe.lv ir iegādājama pavisam ātri un vienkārši. Mana izvēle bija dāvanu karte vienā no lielākajiem sporta preču veikaliem, jo es zinu, ka vīrs iecienījis tikai kvalitatīvas zīmolu sporta preces – apavus, apģerbu, inventāru.

Dāvanu karte viņam dotu iespēju iegādāties kaut ko noderīgu. To viņš arī izmantoja – piemaksāja daļu naudas un iegādājās jaunus skriešanas apavus. Ļoti kvalitatīvus, vieglus un ergonomiskus. Tie viņam jau lieliski noderēja maratonā Igaunijā.

Dāvanu karte sporta preču veikalā ir viens no variantiem, ko izvēlējos izmantot. Bet jau noskatīju dažas citas labas idejas. Vīrs man ir tāds prātīgs un apdomīgs, tāpēc gribu viņu iekustināt ar kaut ko trakāku. Nākamajai jubilejai izvēlēšos dāvanu karti kādam ekstrēmam braucienam vai lidojumam.

Dāvanu servisā bija kartes lidojumam ar detaplānu, lēcienam ar gumiju, vindsērfingam un citām aktivitātēm, kas sniedz adrenalīnu, liek izkustēties un piedzīvot kaut ko jaunu.

Sportiskiem cilvēkiem piemērotas dāvanu kartes FromMe.lv nodrošina lielā daudzveidībā un plašā cenu amplitūdā, atliek tikai izvēlēties, dažu minūšu laikā iegādāties un iepriecināt gaviļnieku.