Izglītības aģentūra Ergo Education ir viena no pieredzes bagātākajām atbalsta izstādēm jauniešiem, kuri plāno studēt ārzemēs. Aģentūra Latvijā darbojas jau 25 gadus, un ir palīdzējusi daudziem tūkstošiem jauniešu piepildīt savu sapni par kvalitatīvu augstāko izglītību ārzemēs, valodu apmācību vai nometnēm. Par to, kādu sadarbību un palīdzību varat saņemt no aģentūras Ergo Education, uzzināsiet šajā rakstā.

Palīdzība ar izvēli un dokumentāciju

studijasJa jaunieša mērķis ir studijas ārzemes, tad Ergo varēs palīdzēt to piepildīt. Jauniešiem, kuri skaidri zina, kādā nozarē vēla iegūt augstāko izglītību, aģentūra palīdzēs piemeklēt atbilstošāko universitāti no tām, kas piedāvā šādas studiju programmas. 

Ja jaunietis vēl nav ticis skaidrībā par studiju virzienu vai šaubās, tad zinoši darbinieki palīdzēs saprast, kura nozare viņam pēc rakstura un interesēm ir atbilstošākā. To var palīdzēt noskaidrot arī dažādi karjeras testi, kas ir aģentūras rīcībā. Ergo Education sadarbojas ar daudzām labām universitātēm visā pasaulē, ļaujot jauniešiem daudz ērtāk tajās iestāties.

Ja jaunietim ir teicamas sekmes atestātā un ļoti labas angļu valodas zināšanas, tad viņš var droši pretendēt uz studiju vietu kāda no Ergo Education sadarbības universitātēm. To ir vairāki desmiti. Katrs var atrast studiju programmu, kas atbilst viņa interesēm un nākotnes plāniem.

Pēc vēlamās studiju vietas atrašanas aģentūras darbinieki parūpējas par pieteikuma sagatavošanu un citiem vajadzīgajiem dokumentiem. Vajadzības gadījumā palīdz jaunietim uzrakstīt motivācijas vēstuli, jo daļā universitāšu tāda tiek pieprasīta. Jauniešiem pašiem nav jāuztraucas, vai visi dokumenti ir pareizi sagatavoti un aizpildīti, to pārraudzīs aģentūras darbinieki, kuri detalizēti pārzina visas universitāšu prasības.

Praktisks atbalsts

Tiem jauniešiem, kuri ieguvuši kārtotās studiju vietas, aģentūra sniedz plašu praktisko atbalstu, lai jaunietis varētu nokļūt studiju valstī un veiksmīgi arī iejusties jaunajā dzīves un mācību vietā. Aģentūra uzņemas rūpes par brauciena vai lidojuma organizēšanu, biļešu un apdrošināšanas iegādi, vajadzības gadījumā var nokārtot arī vīzu.

Tad, kad jaunais students nokļuvis galamērķī, viņu sagaida Ergo Education atbalsta persona, kura sniedz gan nepieciešamo informāciju par visiem neskaidrajiem jautājumiem, gan praktiski palīdz – atrast, aiziet, iekārtoties, sadraudzēties. Jebkurā brīdī šis cilvēks palīdzēs risināt sadzīviskus un arī studiju jautājumus, kas būs neskaidri.

Bieži vien jaunieši nepārzina pilsētas transporta sistēmu un specifiku, nezina, kur meklēt medicīnisko palīdzību, kautrējas iedraudzēties ar citiem studentiem, nezina studentu kārtības noteikumus. Ergo Education konsultanti palīdz visos šajos jautājumos. Svarīga ir apziņa, ka jaunietis tālumā no mājām nav viens pats, viņam ir droša atbalsta sistēma. Parasti šāda veida palīdzība studentiem ir vajadzīga īsu brīdi, jo viņi ātri iejūtas, iegūst draugus, un paši ar visu tiek galā.  Visu par aģentūras pakalpojumiem uzzināsiet http://ergoeducation.com/.